Jistota pro Vaše zaměstnance
v práci, doma i na cestách

Referencie - Povedali o nás

Spoločnosť Tatranská mliekareň a.s. spolupracuje s poisťovacou maklérskou spoločnosťou RENOMIA, s.r.o., síce veľmi krátko, ale už teraz oceňujem ich proaktívny a profesionálny prístup k rôznym aspektom poistenia. Pri zostavovaní nášho poistného programu špecialisti RENOMIA zohľadnili spoločnú poisťovaciu stratégiu všetkých spoločností patriacich do našej skupiny, a tiež špecifiká nášho odboru a dosiahli sme výrazné skvalitnenie podmienok poistenia za súčasného zníženia nákladov a prácnosti. RENOMIA komplexne rieši náš poistný program vrátane likvidácie poistných udalostí.

Veľmi si ceníme odborné zázemie, ktoré nám zaručuje vysokú kvalitu služieb. Pevne veríme, že naša vzájomná spolupráca bude aj naďalej úspešná.

Ing. Mikuláš Bobák, CSc.

predseda predstavenstva

Tatranská mliekareň a.s.


Za komoru architektov i osobne môžem vyjadriť názor, že spolupráca s Vašou spoločnosťou v oblasti poistenia zodpovednosti pri výkone povolania je dlhoročne viac ako príkladná, máme vo vás skutočného partnera všeobecne i v jednotlivých prípadoch, ktorý nám poskytuje plný profesionálny servis najviac podporený výborným osobným prístupom.Ďakujem za doterajšiu spoluprácu a verím, že bude naďalej úspešne pokračovať.

Ing. arch. Imrich Pleidel

Slovenská komora architektov


Se společností Renomia SK spolupracujeme poslední 3 roky a vykrývá k naší plné spokojensti potřeby naší společnosti. Díky svému portfóliu, profesionálnímu přístupu makléřky pí.ing.Radky Minárové a silnému zázemí je pro nás v komoditě „pojištění“ stálým partnerem.

Ing. Jan Loukotka,

Caparol Slovakia s r.o.


 S Vašimi službami sme nadmieru spokojní.

Jakubská Jana

Maspex Slovakia Trade s.r.o.


Chcel by som sa poďakovať Vašej spoločnosti za profesionálny prístup, ústretovosť a ochotu pri riešení našich požiadaviek . S Vašou spoločnosťou je radosť spolupracovať.

Juraj Glazer - Opitz

Maloobchod, Logistika

CEWE a.s.


Ďakujem Vám za spoluprácu, ktorá bola naozaj vždy perfektná.

RNDr. Ingrid Okruhlicová
Agropartner


Ďakujeme za príjemnú spoluprácu s Vami a želám veľa úspechov do budúcna.

Tomáš Polakovič
IKB Leasing SR, s.r.o.


Sme spokojný klient a teší nás spolupráca s Vami.

Ing. Arch. Matej Grebert
Compass,s.r.o.


Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko, s.r.o, spolupracuje so spoločnosťou RENOMIA od 2008, počas tejto spolupráce zastupuje RENOMIA našu spoločnosť pri rokovaní najlepších poistných podmienok, čo sa jej vždy s úspechom darí.

Dipl. Ing. Štefan PolákFinančný riaditeľ
Eissmann Automotive Slovensko s.r.o.


Od roku 2012, čo začala spolupráca sme s Vašimi službami spokojní.

Peter Grznár
VYFAKO spol.s.r.o.


So spoločnosťou spolupracujeme niečo vyše troch rokov a doteraz sme boli maximálne spokojní s ponúkanými službami, milou ochotou pri riešení škodových udalosti a taktiež promptnosť pri ich riešení – profesionálny prístup a individuálny prístup ku každému zákazníkovi.  

Tatiana Petrušková
Igor Kaiser - KAISER Spedition


So spoločnosťou RENOMIA, s.r.o. spolupracujeme niekoľko rokov.

Spoločnosť nám rieši komplexne poisťovací program - od výberu poisťovne a ich produktov až po likvidáciu poistných udalostí. Na všetkých stupňoch riadenia sa stretnete s profesionálnymi zamestnancami, ktorí sú ochotní Vám vždy poskytnúť čo najkvalitnejšie služby a poradiť Vám. Pri kompletizovaní zmlúv, spoločnosť prihliada na Vaše potreby a požiadavky a snaží sa ich v čo najviac možnej miere zapracovať, likvidácia poistných udalosti prebieha bez problémov.

V prípade, že hľadáte spoločnosť, ktorá by Vám mala zabezpečovať poistenie komplexne, odporúčam obrátiť sa na spol. RENOMIA, s.r.o.

Šumichrastová Andrea
MONTÁŽE Trenčín a.s.


So službami Renomie som spokojná, oceňujem ústretovosť a rýchle vybavenie našich požiadaviek.

Maria Sokolíková
C.S.CARGO Slovakia a.s.


Vážená spoločnosť RENOMIA, s.r.o.,

Oznamujeme Vám, že si vysoko vážime spoluprácu s vašou spoločnosťou, konkrétne s pani Martou Némethovou, key account manager

Spolupráca je na vysoko profesionálnej úrovni, vážime si jej aktívny prístup, najmä pri väčších poistných zmluvách, ktoré sú uzavreté na dobu určitú a pani Némethová pred jej skončením vopred avizuje pre nás čo najvýhodnejšie riešenia.

Spolupráca s pani Némethovou je dlhodobá od roku 2006. Je to spolupráca profesionálna, korektná a spontánna.

Preto aj do budúcna mienime naďalej spolupracovať so spoločnosťou RENOMIA, s.r.o.

Ing. Peter Gavula
Montáže Čakovice Bratislava, a.s.


Na spolupráci so spol. Renomia si ceníme profesionalitu, odborné znalosti a cítime sa komfortne z pohľadu pokrytia našich rizík. Likvidácie škôd prebiehajú v termínoch a podľa našich predstáv.

Jana Žilinčárová
DATART INTERNATIONAL, a.s.


So Spoločnosťou Renomia pracujeme už dlhodobo a vždy k našej plnej spokojnosti. Stretávame sa tu vždy s profesionálnym prístupom, naše záujmy sú zastupované dôsledne, promptne a kompetentne. Dúfame len úprimne, že nikdy nebudeme musieť preveriť rozsah a kvalitu všetkých poistení v praxi J, ale v bežných prevádzkových problémoch sme so všetkými poskytnutými službami spokojní.

Irena Boskovičová
CEWE a.s.


Touto cestou by som rád vyjádril svoje poďakovanie za výbornú spoluprácu a pár vetami opisal doterajší priebeh nášho společného fungovania.

V prvom rade by som chcel vyzdvihnút promptnost a ústretovost, s kterou sa u Vás střetáváme na každom stupni komunikácie. Tiež ma teší, akým zposobom viete reagovať na vzniknuté situácie a operatívne podľa potrieb riešiť aj zdanlivo nemožné. Velmi oceňujem pridelenie veľmi schopných, a bez nad sazky si dovolím tvrdiť, že „ludí nasprávnom mieste“, ktori spravujú naše flotilové poistky a ktorí sú vždy v obraze a vedia poradiť, vyriešiť a čo je najdoležitejšie, aj upozorniť keď je to třeba.

Dúfam, že naša spolupráca sa bude v rovnakom duchu a kvalite niesť aj v dalších rokoch a bude na prospěch tak jako nám, tak i Vám.

Mgr. Ľudovít Andrassy
konateľ spoločnosti
L+L autobusová doprava, s.r.o.

▪ ▪ ▪ Profesionalita ▪ ▪ ▪