Jistota pro Vaše zaměstnance
v práci, doma i na cestách

O nás

RENOMIA BENEFIT má k dispozícii tím skúsených odborníkov, ktorí navrhujú a realizujú najvhodnejšie riešenie potrieb a požiadaviek klientov. Naše služby využíva množstvo zamestnávateľov, ich manažérov a zamestnancov, ďalej i komory, asociácie a pod. S klientmi vytvárame dlhodobé partnerské vzťahy založené na profesionálnych službách a vzájomnej dôvere.

Výhodou RENOMIA BENEFIT je nezávislosť na poisťovniach, doplnkových dôchodkových spoločnostiach, ďalších subjektoch a komplexnosť ponúkaných produktov.

Dlhodobá starostlivosť o klienta je našou prioritou, individuálny prístup a servis po celý čas spolupráce samozrejmosťou. Pokiaľ ponúkame a realizujeme poistenie, používame osobný prístup i najmodernejšie technológie – efektívne využívame čas našich klientov.

RENOMIA BENEFIT je súčasťou významnej medzinárodnej maklérskej spoločnosti RENOMIA, ktorá pôsobí na trhu viac ako 20 rokov. Vďaka sieti pobočiek a dcérskych firiem poskytujeme služby nielen v Slovenskej republike, ale i v strednej a východnej Európe.

▪ ▪ ▪ Jeden z najväčších poisťovacích sprostredkovateľov v SR ▪ ▪ ▪