Jistota pro Vaše zaměstnance
v práci, doma i na cestách

Kontakty

K dispozícii sú Vám naši pracovníci na týchto pobočkách:

Slovensko

Bratislava

Panenská 7

811 03 Bratislava

Tel.: +421 220 921 500

bratislava@renomia.sk
Košice

Popradská 56

040 01 Košice

Tel.: +421 553 211 830

kosice@renomia.sk
Nitra

Akademická 4

949 01 Nitra

Tel.: +421 908 721 791 

nitra@renomia.sk
Zvolen

Hronská 1

960 93 Zvolen

Tel.: +421 453 211 370

zvolen@renomia.sk
 

Česká Republika

Brno

Holandská 8

639 00 Brno

Tel.: +420 511 126 050

brno@renomia.cz
České Budějovice

Hroznová 470/13

370 01 České Budějovice

Tel.: +420 386 321 814

ceskebudejovice@renomia.cz
Liberec

Rumunská 655/9

460 01 Liberec

Tel.: +420 485 111 511

liberec@renomia.cz
Most

Československé armády 1609

434 01 Most

Tel.: +420 412 432 901

most@renomia.cz
Ostrava

Sokolská třída 26a

702 00 Ostrava

Tel.: +420 555 140 200

ostrava@renomia.cz
Pardubice

Pernerova 411

530 02 Pardubice

Tel.: +420 466 536 677

pardubice@renomia.cz
Plzeň

Prešovská 6

301 14 Plzeň

Tel.: +420 378 229 226

plzen@renomia.cz
Praha

Na Florenci 15

110 00 Praha

Tel.: +420 221 421 711

praha@renomia.cz
Přerov

Wilsonova 7

750 02 Přerov

Tel.: +420 581 219 477

prerov@renomia.cz

▪ ▪ ▪ Pobočky v strednej Európe ▪ ▪ ▪